Start Uczestnicy konferencji
  1. Adamska Edyta, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  2. Babczyńska-Sendek Beata, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  3. Banaś Krzysztof, Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  4. Chmara Rafał, Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  5. Chmolowska Dominika, Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  6. Ciecierska Hanna, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  7. Czochański Jarosław, Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  8. Danilczyk Mateusz, Uniwersytet w Białymstoku
  9. Dąbrowska Grażyna Barbara, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  10. Deptuła Miłosz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  11. Długoński Andrzej, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  12. Dzięgielewska Magdalena, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  13. Falencka-Jabłońska Małgorzata, Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie
  14. Filbrandt-Czaja Anna, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  15. Franiel Izabella, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  16. Franzese Pier Paolo, Department of Science and Technology, Parthenope University of Naples, Neapol, Włochy
  17. Gawenda-Kempczyńska Dorota, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  18. Hanczaruk Robert, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  19. Hulisz Piotr, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  20. Hutorowicz Andrzej, Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza w Olsztynie
  21. Kakareko Tomasz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  22. Kamiński Dariusz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  23. Kistowski Mariusz, Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  24. Klimek Beata, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  25. Kompała-Bąba Agnieszka, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  26. Kopeć Dominik, Uniwersytet Łódzki w Łodzi
  27. Kozłowska Monika, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  28. Kunz Mieczysław, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  29. Lewandowska-Czarnecka Anna, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  30. Lis Marta, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  31. Loro Paweł M., Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  32. Łaska Grażyna, Politechnika Białostocka w Białymstoku
  33. Łopata Michał, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  34. Mróz Magdalena, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  35. Nienartowicz Andrzej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  36. Nieoczym Marek, Uniwersytet Przyrodniczy w  Lublin
  37. Niklińska Maria, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  38. Parszuto Katarzyna, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  39. Piernik Agnieszka, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  40. Pietryka Mirosława, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  41. Richter Dorota, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  42. Rutowski Lucjan, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  43. Rzańska-Wieczorek Marta, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  44. Sewerniak Piotr, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  45. Sienkiewicz Aneta, Politechnika Białostocka w Białystoku
  46. Staszek Wojciech, Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  47. Szkaradek Katarzyna, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  48. Tandyrak Renata, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  49. Tarasek Agata, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  50. Trocha Lidia K., Instytut Dendrologii PAN w Kórniku
  51. Tylman-Mojżeszek Wioleta Małgorzata, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  52. Ulrich Werner, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  53. Viglia Silvio, Parthenope University of Naples
  54. Wieczorek Tomasz, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  55. Wiśniewski Paweł, Uniwersytet Gdański w Gdańsku
  56. Wojciechowska Anna, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  57. Wojciechowski Michał S., Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  58. Woziwoda Beata, Uniwersytet Łódzki w Łodzi
  59. Załuski Tomasz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  60. Znajewska Zuzanna, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu